Separatory substancji ropopochodnych o przepływie < 30 l/s : Polietylen Techneau Polska | Close window

Aby wychwycić osady, frakcje ciężkie i substancje ropopochodne zawarte w wodach opadowych, Techneau opracowało kompletną gamę separatorów substancji ropopochodnych z polietylenu. Zasada działania separatorów wykorzystuje zjawiska :

Separacji grawitacyjnej substancji stałych (osadów i zawiesin)
Flotacji substancji ropopochodnych, ułatwionej dzięki zastosowaniu filtra koalescencyjnego.Dzięki pracy naszego biura projektowego i naszym stanowiskom badawczym, które są zintegrowane z procesem produkcji, możemy zagwarantować Państwu, że nasze produkty spełnią wszelkie wymagania, oraz że są zgodne z obowiązującymi normami.

Produkcja separatorów podporządkowana jest wielu różnym normom, w szczególności zaś polskiej i europejskiej normie PN-EN 858.


Produkcja

Technika odlewu rotacyjnego umożliwia wykonanie szczelnych, jednorodnych zbiorników polietylenowych o stałej grubości ścianek, co gwarantuje dobrą wytrzymałość mechaniczną.
Kompaktowa budowa separatora (bez jakichkolwiek łączeń) eliminuje ryzyko wycieku odseparowanych substancji. Materiał używany do produkcji zbiorników to odporny na korozję polietylen o wysokiej gęstości.


Więcej informacji na temat separatorów substancji ropopochodnuch tutaj.

Techneau Polska | gwarancja 10 lat