Włazy Rewizyjne Techneau Polska | Close window

Odpowiedni wygląd pomieszczeń przemysłowych, handlowych czy usługowych, z pewnością podnosi wizerunek firmy. Dlatego bezskutecznie poszukiwano lepszych estetycznie rozwiązań dla tych pomieszczeń, ponieważ ważne jest zapewnienie odpowiedniego środowiska pracy zarówno odwiedzających jak i pracowników. Właśnie z tego powodu Techneau stworzyło kilka typów włazów rewizyjnych, które spełniają oczekiwania każdego użytkownika :

CSM : właz rewizyjny pod wymiar
C2R : właz rewizyjny do wypełnienia - Powierzchnie handlowe i przemysłowe
CSR : właz rewizyjny do płytek - Zastosowanie bez dodatkowych kosztów
CPC : właz rewizyjny do posadzki z wyłożonych płytek - Specjalne modernizacje
CRP : właz rewizyjny do wybrukowania - Tereny zewnętrzne przechodnie
COA : właz rewizyjny do wypełnienia - Z klapą wyposażoną w siłownik


Produkcja

Nasze włazy rewizyjne zostały zaprojektowane przez nasze biuro projektowe. Wybrany materiał i każda część, z której składa się właz, zostały dobrane z dużą uwagą. Co więcej, dokonujemy systematycznej kontroli ich jakości, odporności i szczelności.


Aluminium

W naszym zakładzie specjalizującym się w produkcji włazów z aluminium, praca jest zorganizowana w sposób polepszający wyniki i konkurencyjność (materiały i poszczególne części są zawsze dostępne, co umożliwia szybki montaż i wysoką jakość wykończenia).


Stal

Dla małych elementów stalowych, Techneau stworzyło zakład mechaniczny. Utworzona w ten sposób spółka Chaudreau umożliwia bliską współpracę w zakresie projektowania, konstrukcji i produkcji włazów, i dzięki jej bliskości, szybką reakcję bez wcześniejszego uprzedzenia w nagłych wypadkach.


Magazynowanie, dostępność...

W naszych magazynach utrzymujemy stałą ilość 400 do 500 włazów z ciągłą, cotygodniową kontrolą poziomu zamówień. Dla szczególnych wymiarów i produktów "pod wymiar" (CSM), zapewniamy szybką i natychmiastową reakcję i dotrzymanie terminu dostawy


Więcej informacji na temat włazów rewizyjnych tutaj.

Techneau Polska | gwarancja 5 lat